Ubezpieczenia dla uczniów

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie

Ubezpieczenie zdrowia i życia to niezwykle ważna, acz często lekceważona sprawa. Oferujemy Państwu najlepszą, naszym zdaniem, ofertę ubezpieczenia indywidualnego, „skrojoną na miarę” wynikającą z naszego wieloletniego doświadczenia współpracy z jednostkami oświatowymi. Proponowane przez nas ubezpieczenie ma niezwykle szeroki zakres i bardzo atrakcyjną składkę roczną.

Jeśli do tego wpiszą Państwo nasz KOD RABATOWY

to będą Państwa obowiązywały składki tańsze o 10 procent .

Ponadto, w przypadku wystąpienia jednej ze szkód, opisanych szeroko w OGÓLNYCH WARUNKACH UBEZPIECZENIA , zapewniamy szybką i bezproblemową likwidację szkody przez naszych doświadczonych rzeczoznawców/likwidatorów.

Życzymy jednak Państwu i sobie, by nasi likwidatorzy nie mieli zbyt wiele pracy, a Państwa dzieci żadnych przykrych zdarzeń przebrnęły przez cały rok szkolny. Ubezpieczenie obowiązuje CAŁY ROK, od września do września.

Specjalnie na tą okoliczność przygotowaliśmy bardzo prosty system zakupu ubezpieczenia, identyczny, jak w przypadku zakupów na popularnych serwisach aukcyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją zaprezentowaną poniżej.

Tylko kilka kroków dzieli Was od zapewnienia całorocznej OCHRONY PAŃSTWA DZIECI!!!

Ubezpieczenie dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Ulotka informacyjna: Ubezpieczenie dla uczniów szkół podstawowych i średnich

Ubezpieczenie: przedszkole i żłobek

Ulotka informacyjna: Ubezpieczenie: przedszkole i żłobek